top of page

Produkty

 • Stavíte nebo se chystáte stavět?

 • Sháníte kvalitní stavební materiál za výhodné ceny?

 • Potřebujete poradit s výběrem?

Rádi Vám nabídneme naše služby. Prodáváme osvědčené stavební materiály regionálních i zahraničních dodavatelů. Ať sháníte betonové výrobky, zdící materiály, izolační systémy, instalatérský materiál či střešní krytiny, u nás si přijdete na své.

 

Rádi Vám poradíme s nejvhodnější variantou pro Vaši stavbu. Neváhejte a obraťte se na nás se svými dotazy.

Betonove vyrobky
Betonové výrobky
 

Velký výběr z kvalitních betonových výrobků. Překlady, tvárnice, stěnové dílce, betonové trubky a skruže. Kvalitní betonové dlažby, zámkové dlažby, obklady, obrubníky a plotní systémy.

 

pf_diton_11.jpg
Zdici materialy
Zdící materiály
 

Nabízíme veškerý sortiment zdících materiálů, jak cihelných tak i porobetonových a betonových

 

 

fasadni
Fasádní a zateplovací systém
 

Sortiment pro profesionální zateplování fasád. Termoizolační omítky, fasádní polystyrén, fasádní minerální vaty. Venkovní omítky. Sortiment pro zateplení střech, stropů, podlah a spodní stavby.

 

 

 

weber-logo.jpg
Unknown.png
hydroizolace
Hydroizolace
 

V naší nabídce naleznete produkty pro hydroizolaci. Tekuté lepenky, jednosložkové, dvousložkové hydroizolace. Asfaltové nátěry, penetrační a izolační chemie, lepenky a další.

 

 

 

 

unnamed.jpg
instalaterskymat
Instalatérský materiál a drenáž
 

Sortiment topenářského a instalatérského materiálu. Rozvody, trubky, drenáže foliové plošné, drenáže liniové potrubní. Kompletní výběr KG a HT výrobků.

 

Komínové systémy
Komínové systémy
 

Nabízíme kvalitní komínové systémy pro novostavby i rekonstrukce. Univerzální komíny, speciální komíny, komíny s keramickou vložkou a další materiál pro stavbu komínů.

 

 

Stavebni Chemie,lepidla a tmely
Stavební chemie, lepidla a tmely
Široký výběr stavební chemie. Disperzní lepidla, rozpouštědla, kotvící technika. Dále máme v nabídce tmely, montážní pěny a příslušenství, penetrační a impregnační nátěry, hydroizolace, lepidla na obklady a dlažby, sádry a další výrobky.

 

unnamed.jpg
Maltové smesi a pojiva
 
Sortiment směsí a pojiv pro stavební a renovační práce. Směsi, malty, cement, vápno, omítky pro vnitřní i vnější práce, spárovací malty a další.

 

 

Maltové smesy
 
ˇ
unnamed.jpg
weber-logo.jpg
Naradi
Nářadí
U nás můžete zakoupit nářadí a doplňky, pracovní rukavice potřebné pro vaší stavbu, dům i zahradu.

 

 

 

 

stresni kritiny
Strešní krytiny
- betonové:
 • Bramac - rakouská firma Bramac nabízí 11 modelů střešních krytin s různými povrchovými úpravami, na trhu od roku 1967.

 • KM Beta - největší český výrobce betonových střešních krytin.

 • Mediterran - původem slovenský dodavatel betonových střešních krytin.

 • NELSKAMP - německý výrobce nejen betonových tašek, záruka 30 let. V portfoliu Modely Sigma a Finkenberger v základní i samočistící povrchové úpravě a rovný profil Planum v premiové matné úpravě.

 

- pálené:
 • Bramac - pálené střešní tašky dovážené z koncernu BRAAS

 • NELSKAMP - německý výrobce pálených a betonových střešních krytin.

 • Tondach - tuzemský výrobce s širokým sortimentem střešních tašek.

 • Walther Jacobi - bavorský výrobce tradičních pálených střešních krytin. V portfoliu modely bobrovka, W5, W6v, Stylist, Z10.

 

Stresni okna
Střešní okna
Nabízíme různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních.

 

 

 

sdrokarton
Sádrokartonářský system
 
Sádrokartonové desky

Klasické bílé sádrokartonové desky, zelené sádrokartonové desky, protipožární sádrokartonové desky – červené a akustické sádrokartonové desky.

 

Sádrokartonové profily

CD a UD sádrokartonové profily na stropy a šikminy, CW a UW sádrokartonové profily pro montáž příček, zesílené sádrokartonové profily UA a rohové a ukončovací sádrokartonové profily.

 

Tmely, násypy, lepidla pro sádrokarton

Tmely, násypy, lepidla a penetrace - izolace proti vlhkosti, vyrovnání povrchů, vyplnění spár a zajištění těsnosti vůči vodě, popřípadě i plynům, finální úpravy atd. pro sádrokarton v interiéru.

 

karisítě
Kari sítě
 

Svařované kari sítě se využívají jako výztužné sítě do betonářských výrobků, průmyslové podlahy, při výstavbě inženýrských sítí, v zemědělství, v zahrádkářství, na silničních stavbách, ochranné kryty, šablony pro podlahové vytápění. Jsou použitelné při práci s mokrou i suchou betonovou směsí, s jejich pomocí zamezíte popraskání desky, roznášejí zatížení atd.

 

 

 

Obklady a dlazby
Obklady a dlažby
 

Široký sortiment dlažby různých barev, velikostí a dekorů pro vnitřní i venkovní prostory. Krásné obklady a dlažby pro Váš dům, byt i zahradu či terasu.

 

 

 

Obklady a dlažby
 

Široký sortiment dlažby různých barev, velikostí a dekorů pro vnitřní i venkovní prostory. Krásné obklady a dlažby pro Váš dům, byt i zahradu či terasu.

 

 

 

Bazenovachemie
bottom of page